Büszkeségeink
2018-2019-es büszkeségeink
Eredmény | Név |
A Legjobb Pedagógus | Aranyászné Kiss Orsolya |
A Legjobb Pedagógus | Séra Andrea |
A Legjobb Pedagógus | Dr. Juhászné Révész Magdolna |
Verseny megnevezése | Eredmény | Diákok neve | Felkészítő tanár | Időpont |
A Nagy Digitális Kaland elnevezésű országos informatika versenyen | 4.hely | Borók Máté 4.a | 2019. | |
A Nagy Digitális Kaland elnevezésű országos informatika versenyen | 4.hely | Lajter Máté 4.a | 2019. | |
A Nagy Digitális Kaland elnevezésű országos informatika versenyen | 4.hely | Sebestyén Balázs 3.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 1.hely | Badica-Ciolani Leila 3.b | 2019. | |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola úszóverseny | 3x1.hely | Maczó Marianna Bella 4.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 2.hely | Lovas Petra 1.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 1.hely | Perge Dániel 3.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 2.hely | Bán Csongor 1.c | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 2.hely | Szilágyi Lilla 2.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 1.hely | Kovács Fruzsina 2.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 1.hely | Magyar Olívia 1.c | 2019. | |
INBA Grand Prix 2019. Kids Fitness | 6.hely | Takács Lujza | 2019. | |
INBA Grand Prix 2019. Kids Fitness | 7.hely | Tarr Szófia | 2019. | |
INBA Grand Prix 2019. Kids Fitness | 4.hely | Sári Bianka | 2019. | |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola úszóverseny | 2x1.hely, 3.hely | Péntek Sára 4.b | 2019. | |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola úszóverseny | 2x1.hely, 2.hely | Szöllösi Boldizsár 4.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 2.hely | Kiss Júlia 3.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 3.hely | Hudra Bianka 1.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 3.hely | Kiss Ede 1.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 3.hely | Klepács Barna 5.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 2.hely | Aranyász Márkó 6.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 1.hely | Orosz Bálint 3.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 3.hely | Tarcsi Csaba 6.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 3.hely | Komoróczy Kornél 2.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 3.hely | Gaál Dominik 1.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 2.hely | Bán Zsombor 4.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 2.hely | Fenyőházi Gergő 2.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 3.hely | Perge Dávid 1.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 3.hely | Bíró Zsófia 2.a | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, piros pálya | 3.hely | Antal Dorka 3.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 1.hely | Borzon Dániel 1.b | 2019. | |
Tanévzáró teniszverseny, narancs pálya | 1.hely | Kovács Dániel 6.b | 2019. | |
IX. Tadashi Kupa, Karate Bajnokság | 3.hely | Szabó Petra 4.a | 2019. | |
Titok angol levelező verseny | 5.hely | Tóth Bálint Levente 4.o. | 2019. | |
Európa U9-es kvalifikációs torna, Arad | 1.hely | Pokol Márk 1.b | 2019. | |
Európa U9-es kvalifikációs torna, Arad | 1.hely | Barna Teó 2.a | 2019. | |
IDF Világbajnokság, Modern Tánc, Horvátország, Pula | 1.hely | Sidibe Aicha 2.a | 2019. | |
Magyar Bajnokság, Akrobatikus mazsorett, Pestszentimre | 2x1.hely, 2.hely | Elek Mira 1.a | 2019. | |
IDF Világbajnokság, Modern Tánc, Horvátország, Pula | 1.hely | Varga Linda 2.a | 2019. | |
Magyar Bajnokság, Akrobatikus mazsorett, Pestszentimre | 3.hely, 2x1.hely, különdíj | Juhász Sarolta 2.a | 2019. | |
IDF Világbajnokság, Modern Tánc, Horvátország, Pula | 1.hely | Nagy Mirtill 2.a | 2019. | |
Reading in English levelezős angol verseny , megyei forduló | 2.hely | Szabó Ákos 6.c | Kiszelyné Kovács Tünde | 2019. |
Tudásbajnokság Angol 5. | 2. hely | Drake Richárd Ákos 5.a | 2019. | |
Tudásbajnokság Irodalom 5. | 4. hely | Drake Richárd Ákos 5.a | 2019. | |
Nemzetközi Labdarúgó Bajnokság, Olaszország, Milánó | 5.hely | Pokol Bence Patrik | 2019. | |
Akrobatika VB, Görögország | 3.hely | Rives-Abreu Linda 3.b | 2019. | |
Kerékpáros Diákolimpia, országos döntő | 3. és 5.hely | Válek Zsófia | 2019. | |
Real Team Gyerektenisz Kupa | 3.hely | Magyar Olívia Dóra 1.c | 2019. | |
Crazy 5 km-es futás | Teljesítette | Szücs János 2.a | 2019. | |
Crazy 5 km-es futás | Teljesítette | Sinka Noel 3.a | 2019. | |
Teniszverseny, Pallag | 1.hely | Orosz Bálint 3.b | 2019. | |
HTE Junior Labdarúgó Torna | 3.hely | Pokol Bence Patrik | 2019. | |
„Nagy Digitális Kaland” országos informatika verseny | 4.hely | Kovács Sebestyén 3.b | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
„Nagy Digitális Kaland” országos informatika verseny | 4.hely | Borók Máté 4.a | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
Magyar Kupa Országos Aerobik verseny, 2.forduló Nyíradony | 1.hely | Sarka Lilien 5.c | 2019. | |
XXII. J&S Speed Kupa Karate Bajnokság, Tata | 2.hely | Szabó Petra 4.a | 2019. | |
„Nagy Digitális Kaland” országos informatika verseny | 4.hely | Lajter Máté 4.a | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (angol) | 5.hely | Válek Zsófia 6.o. | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (történelem) | 2.hely | Juhász Jázmin 7.o. | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (angol) | 10.hely | Pacz Milán 3.a | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (angol) | 7.hely | Kovács Sebestyén 3.b | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (matematika) | 7.hely | Szikla Péter 2.b | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (matematika) | 18.hely | Sörlei Keve 3.a | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (matematika) | 6.hely | Válek Péter 4.o. | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (környezetismeret) | 5.hely | Veres Nadin 4.a | 2019. | |
Tudásbajnokság levelező verseny, megyei döntő (matematika) | 12.hely | Válek Zsófia 6.o. | 2019. | |
Csete Szemesi Attila Informatika verseny, Epreskerti Általános Iskola | 3.hely | Borók Máté 4.a | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
Bendegúz Tudásbajnokság megyei döntő, matematika | 7.hely | Szikla Péter 2.b | Badar Gabriella | 2019. |
Csete Szemesi Attila Informatika verseny, Epreskerti Általános Iskola | 4.hely | Darvasi Balázs 4.a | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
Csete Szemesi Attila Informatika verseny, Epreskerti Általános Iskola | 4.hely | Lajter Máté 4.a | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
Csete Szemesi Attila Informatika verseny, Epreskerti Általános Iskola | 3.hely | Bán Zsombor 4.a | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
Dance Universe Kupa Tánca | 3.hely | Farkas Hanna 3.a | 2019. | |
Machos Ferenc Emléktorna, Budapest | 3.hely | Rásó Patrik 3.a | 2019. | |
Karácsony Sándor Általános Iskola Megyei Nyelvhelyességi verseny | 1.hely | Ludmány Boglárka | 2019. | |
INBA Fitness Kid Aerobik Challenge Cup | 1.hely | Heller Anna | 2019. | |
Országos Diákolimpia, Aerobic verseny, Budapest | 1.hely | Bodnár Diána 3.b | 2019. | |
Országos Diákolimpia, Aerobic verseny, Budapest | 1.hely | Rásó Enikő 3.a | 2019. | |
Kinizsi Pál Általános Iskola , városi versmondó verseny | 3.hely | Kovács Villő 2.b | Badar Gabriella | 2019. |
Piruett Táncstúdió, Az év tánca verseny | 1.hely | Sidibe Aicha 2.a | 2019. | |
V.Rátót Kupa, Vácrátót | 1. és 3.hely | Szabó Petra 4.a | 2019. | |
Az év tánca 2019. Minősítő és Díjkiosztó Nemzetközi Táncművészeti verseny | 1.hely | Kacska Janka 3.a | 2019. | |
Az év tánca 2019. Minősítő és Díjkiosztó Nemzetközi Táncművészeti verseny | 2. és 2x1.hely | Elek Mira 1.a | 2019. | |
Az év tánca 2019. Minősítő és Díjkiosztó Nemzetközi Táncművészeti verseny | 2.hely | Kovács Zsófi 3.b | 2019. | |
Az év tánca 2019. Minősítő és Díjkiosztó Nemzetközi Táncművészeti verseny | 2.hely | Farkas Hanna 3.a | 2019. | |
Az év tánca 2019. Minősítő és Díjkiosztó Nemzetközi Táncművészeti verseny | 1.hely | Újhelyi Fruzsina 3.a | 2019. | |
Nagy Digitális Kaland regionális verseny | 1.hely | Kovács Sebestyén 3.b | Polyákné Pócsi Erika | 2019. |
Nagy Digitális Kaland regionális verseny | Lajter Máté 4.a | 2019. | ||
Nagy Digitális Kaland regionális verseny | Borók Máté 4.a | 2019. | ||
London Bridge Országos angol nyelvi verseny | 4.hely | Ludmány Marcell 6.b | 2019. | |
Nemzetközi Labdarúgó Torna, Szicília | 1.hely | Pokol Márk 2.b | 2019. | |
Nemzetközi Labdarúgó Torna, Szicília | 1.hely | Barna Teó Donát 2.a | 2019. | |
Környezetismereti verseny a víz világnapja alkalmából | 1.hely | Boruzs Boglárka 3.b | Antalffy Gabriella | 2019. |
Környezetismereti verseny a víz világnapja alkalmából | 1.hely | Kovács Sebestyén 3.b | Antalffy Gabriella | 2019. |
Környezetismereti verseny a víz világnapja alkalmából | 2.hely | Kiss Júlia 3.b | Antalffy Gabriella | 2019. |
Környezetismereti verseny a víz világnapja alkalmából | 2.hely | Antal Dorka 3.b | Antalffy Gabriella | 2019. |
Környezetismereti verseny a víz világnapja alkalmából | 2.hely | Szilágyi Szofi 3.b | Antalffy Gabriella | 2019. |
Környezetismereti verseny a víz világnapja alkalmából | 3.hely | Pacz Milán 3.a | Antalffy Gabriella | 2019. |
Magyar Kupa Országos Aerobik verseny | 2.hely | Bodnár Diána 3.a | 2019. | |
Magyar Kupa Országos Aerobik verseny | 2.hely | Rásó Enikő 3.a | 2019. | |
Balmaz-Sütöde Kupa futballbajnokság, Balmazújváros | 2.hely | Pokol Bence 1.b | 2019. | |
Balmaz-Sütöde Kupa futballbajnokság, Balmazújváros | 2.hely | Nagy Bence 2.b | 2019. | |
Balmaz-Sütöde Kupa futballbajnokság, Balmazújváros | 2.hely | Ungvári Zalán 1.b | 2019. | |
Balmaz-Sütöde Kupa futballbajnokság, Balmazújváros | 10.hely | Barna Teó 2.b | 2019. | |
Balmaz-Sütöde Kupa futballbajnokság, Balmazújváros | 1.hely | Pokol Márk 2.b | 2019. | |
Balmaz-Sütöde Kupa futballbajnokság, Balmazújváros | 2.hely | Joó Gáspár 1.c | 2019. | |
Magyar Kupa Országos Aerobik verseny | 1.hely | Sarka Lilien 5.c | 2019. | |
Magyar Kupa Országos Aerobik verseny | 2.hely | Zsipi Dóra 3.b | 2019. | |
Voyage Nemzetközi Labdarúgó Bajnokság, Budapest | 3.hely | Rásó Patrik 3.a | 2019. | |
Karácsony Sándor Általános Iskola városi természetismereti vetélkedő | 3.hely | Tóth Roland 8.b | Szászi Éva | 2019. |
Karácsony Sándor Általános Iskola városi természetismereti vetélkedő | 3.hely | Szigeti Tibor 8.b | Szászi Éva | 2019. |
Karácsony Sándor Általános Iskola városi természetismereti vetélkedő | 3.hely | Juhász Jázmin 7.a | Szászi Éva | 2019. |
Karácsony Sándor Általános Iskola városi természetismereti vetélkedő | 3.hely | Kurshid Amir 7.a | Szászi Éva | 2019. |
Magyar Divat- és Sportszövetség | 1. és 2.hely | Sidibe Aicha 2.a | 2019. | |
Magyar Divat- és Sportszövetség | 1.hely | Nagy Mirtill 2.a | 2019. | |
Magyar Divat- és Sportszövetség | 1.hely | Varga Linda 2.a | 2019. | |
Magyar Atlétikai Torna Szövetség versenye, Talajtorna | különdíj | Sira Ádám | 2019. | |
Darts Diákolimpia | 3.hely | Sira Márk | 2019. | |
Auchan Rajzverseny | különdíj | Antal Dorka 3.b | 2019. | |
Szabadidő Sport Országos Bajnokság, Nyíregyháza | 1.hely | Kovács Zsófi | 2019. | |
III.Tavaszváró Táncverseny Országos Bajnokság | 2.hely | Dobó Izabella | 2019. | |
III.Tavaszváró Táncverseny Országos Bajnokság | 1.hely | Farkas Hanna 3.a | 2019. | |
Piruett Táncstúdió Táncverseny,Tóth Árpád Gimnázium | 1.hely | Kacska Janka 3.o. | 2019. | |
Derecskei Gyümölcsös Okoskert rajzpályázata | 3.hely | Erdősi Dorka | Séra Andrea | 2019. |
Derecskei Gyümölcsös Okoskert rajzpályázata | 3.hely | Kiss-Takács Dorotea | Séra Andrea | 2019. |
Derecskei Gyümölcsös Okoskert rajzpályázata | 3.hely | Szlifka Kinga | Séra Andrea | 2019. |
Magyar Látványtánc szövetség | 2x2.hely, 1.hely | Elek Mira 1.a | 2019. | |
Magyar Látványtánc szövetség | 3.hely | Ökrös Lotti | 2019. | |
Karate Diákolimpia Országos elődöntő | 2.hely | Szabó Petra 4.a | 2019. | |
Diploma Valentin Cup | 13.hely | Szabó Adél2.b | 2019. | |
Rajzverseny | 3.hely | Juhász Vanda 1.b | 2019. | |
Rajzverseny | 2.hely | Farkas Hanna 3.a | 2019. | |
Rajzverseny | 2.hely | Perge Dániel 1.b | 2019. | |
Rajzverseny | 1.hely | Orosz Franciska 4.a | 2019. | |
Rajzverseny | 1.hely | Czibere Lili 4.a | 2019. | |
Rajzverseny | 1.hely | Koszta Gréta 4.a | 2019. | |
Rajzverseny | 1.hely | Kövér Csenge 1.b | 2019. | |
Rajzverseny | 2.hely | Szabó Petra 4.a | 2019. | |
Rajzverseny | 3.hely | Hornyik Flóra | 2019. | |
Rajzverseny | 3.hely | Magyar Ágnes | 2019. | |
Rajzverseny | 3.hely | Vaszló Zsófia | 2019. | |
Rajzverseny | különdíj | Bodnár Diána | 2019. | |
Rajzverseny | különdíj | Rásó Enikő | 2019. | |
Hokibajnokság, Békéscsaba | 2.hely | Zagyva Dávid | 2019. | |
XVI.Tisza Kupa korcsolyaverseny, Szeged | 3.hely | Végi Diána 6.a | 2019. | |
XVI.Tisza Kupa korcsolyaverseny, Szeged | 3.hely | Végi Liána 3.a | 2019. | |
Alpok Adria Nemzetközi Gyorskorcsolya verseny, Jászberény | 4.hely | Végi Liána 3.a | 2019. | |
Alpok Adria Nemzetközi Gyorskorcsolya verseny, Jászberény | 6.hely | Végi Diána Laura 6.a | 2019. | |
Aquatlon verseny, Beregszászi Pál Iskola | 1.hely | Válek Zsófia 6.b | 2019. | |
Fórum Challenge Akadálypályán | különdíj | Takács Lujza 3.a | 2019. | |
Fórum Challenge Akadálypályán | különdíj | Tar Szofi 3.a | 2019. | |
NTMFSZ Táncszövetség Magyar Kupa | 1.hely | Kacska Janka 3.a | 2019. | |
NTMFSZ Táncszövetség Magyar Kupa | 1.hely | Varga Linda | 2019. | |
NTMFSZ Táncszövetség Magyar Kupa | 1.hely | Nagy Mirtill | 2019. | |
NTMFSZ Táncszövetség Magyar Kupa | 1.és 2.hely | Sidibe Aicha Celina 2.a | 2019. | |
Bajnoki Kupa Sakkverseny, Tóth Árpád Gimnázium | 2.hely | Zágonyi Olivér 1.b | 2019. | |
DSC Aquatlon verseny | 8.hely | Kovács Lilla 2.b | 2019. | |
Bozsik Futball III. | legjobb támadó | Sira Márk 4.b | 2019. | |
DVTK Kupa Futballmérkőzés, Diósgyőr | 4.hely | Barna Teó 2.a | 2019. | |
Diákolimpia Gyorskorcsolya verseny | 1.és 2.hely | Semsey-Bakó Zalán 4.a | 2019. | |
Diákolimpia Gyorskorcsolya verseny | 2.hely | Rásó Enikő 3.a | 2019. | |
Diákolimpia Gyorskorcsolya verseny | 2x1.hely | Szilágyi Szofi 3.o. | 2019. | |
Országos Műkorcsolya Bajnokság | 4.hely | Szűcs Hanna 3.b | 2019. | |
Nyíregyházi Jégkorong Torna | 1.hely | Szücs János 2.a | 2019. | |
Nyíregyházi Jégkorong Torna | 1.hely | Zagyva Dávid 3.b | 2019. | |
Jégvirág Nemzetközi Műkorcsolya verseny | 6.hely | Végi Diána Laura 6.a | 2019. | |
Jégvirág Nemzetközi Műkorcsolya verseny | 4.hely | Papp Kitti 4.b | 2019. | |
Városi Úszódiákolimpia | 3.hely, 1.hely | Válek Zsófia 6.b | 2019. | |
Megyei Úszódiákolimpia | 3.hely, 1.hely | Válek Zsófia 6.b | 2019. | |
Budapest 2019. Grappling Karate Bajnokság | 3.hely | Szöllősi Noé 3.o. | 2019. | |
DVTK Legendák Kupa, Diósgyőr | 1.hely | Ungvári Zalán 1.b | 2019. | |
DVTK Legendák Kupa, Diósgyőr | 1.hely | Pokol Bence 1.b | 2019. | |
DVTK Legendák Kupa, Diósgyőr | 1.hely, különdíj | Nagy Bence 1.c | 2019. | |
Diákolimpia, Debrecen | Különdíj | Sira Ádám 1.c | 2019. | |
Le Petit Futball Kupa torna | 2.hely | Joó Gáspár 1.c | 2019. | |
Le Petit Futball Kupa torna | 2.hely | Pokol Bence 1.b | 2019. | |
Le Petit Futball Kupa torna | 2.hely | Nagy Bence 2.o. | 2019. | |
Futball FactorSátor Kupa torna, Gödöllő | 3.hely | Pokol Bence 1.b | 2019. | |
Futball FactorSátor Kupa torna, Gödöllő | 3.hely | Nagy Bence 2.o. | 2019. | |
Futball FactorSátor Kupa torna, Gödöllő | 3.hely | Joó Gáspár 1.c | 2019. | |
Úszás Diákolimpia | 3. és 4.hely | Mendre Doren 3.b | 2019. | |
Kézilabda verseny , Szombathely | 2.hely | Kovács Sebestyén 3.b | 2019. | |
Kézilabda verseny , Szombathely | 2.hely | Fekete Zalán 5.b | 2019. | |
Kézilabda verseny , Szombathely | 2.hely | Kiss Balázs 5.c | 2019. | |
Pepe Úszóiskola háziversenye | 1.hely | Szücs János 2.a | 2019. | |
Uszonyos úszóbajnokság | az év sportolója | Szilágyi Panna 7.b | 2019. | |
Úszóverseny | az év sportolója | Nagy Anna 1.c | 2019. | |
Hokiverseny | Sikeresen teljesített | Gál-Szabó Tamás 1.b | 2019. | |
Úszóverseny | az év sportolója | Nagy Anna 1.c | 2019. | |
Hokiverseny | Sikeresen teljesített | Gál-Szabó Tamás 1.b | 2019. | |
Környezetismereti verseny | 1.hely | Sira Márk 4.b | Csizmazia Tamásné | 2019. |
Nyelvhelyességi verseny | 3.hely | Kiss Júlia 3.b | Pethő Annamária | 2019. |
Nyelvhelyességi verseny | 2.hely | Badica- Ciolani Leila 3.b | Pethő Annamária | 2019. |
Nyelvhelyességi verseny | 1.hely | Orosz Bálint 3.b | Pethő Annamária | 2019. |
Környezetismereti verseny | 2.hely | Sörlei Keve 3.a | Vinnainé Kapitány Judit | 2019. |
Környezetismereti verseny | 2.hely | Boruzs Boglárka 3.b | Pethő Annamária | 2019. |
Környezetismereti verseny | 1.hely | Kovács Sebestyén 3.b | Pethő Annamária | 2019. |
Környezetismereti verseny | 2.hely | Fülep Hanna 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2019. |
Környezetismereti verseny | 2.hely | Vad Attila 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2019. |
Környezetismereti verseny | 3.hely | Medveczky-Oláh Dorka 4.b | Csizmazia Tamásné | 2019. |
Nyelvhelyességi verseny | 3..hely | Lacza Boglárka 4.b | Csizmazia Tamásné | 2019. |
Nyelvhelyességi verseny | 2.hely | Magyar Ágnes 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2019. |
Nyelvhelyességi verseny | 1.hely | Szikla Júlia 4.b | Csizmazia Tamásné | 2019. |
Nyelvhelyességi verseny | 1.hely | Czibere Lili 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2019. |
Környezetismereti verseny | 2.hely | Somi Noémi 4.b | Csizmazia Tamásné | 2019. |
Mikulás Kupa Labdarúgó Bajnokság, Debrecen | 1.hely | Pokol Márk 2.b | 2018. | |
Vezér Fitness Gála | arany minősítés | Újhelyi Fruzsina 3.a | 2018. | |
Vezér Fitness Gála | arany minősítés | Tarr Szófia | 2018. | |
Vezér Fitness Gála | arany minősítés | Takács Lujza | 2018. | |
Debreceni Labdarúgó Akadémia 28.Téli Labdarúgó tornája | 2.hely | Rásó Patrik 3.a | 2018. | |
INBA Debrecen Fitness Gála | arany minősítés | Sári Rebeka | 2018. | |
INBA Debrecen Fitness Gála | ezüst minősítés | Sári Bianka | 2018. | |
XXVIII.Téli Torna Futballmérkőzés | 5.hely | Sárosi Dóra 2.b | 2018. | |
Karácsony Kupa Silver Kupa | 1.hely | Pokol Bence 1.a | 2018. | |
Karácsony Kupa Silver Kupa | 1.hely | Pokol Márk 2.b | 2018. | |
Bajnok Kupa Sakkverseny, Tóth Árpád Gimnázium | 2.hely | Ágoston Balázs 1.a | 2018. | |
XVIII. Mikulásnapi Úszóverseny | 2x1.hely és 2.hely | Szikla Péter | 2018. | |
XVIII. Mikulásnapi Úszóverseny | 1.hely és 3.hely | Borzon Dániel 1.b | 2018. | |
XVIII. Mikulásnapi Úszóverseny | 3x1.hely | Szikla Júlia | 2018. | |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 12.hely | Kovács Lilla 2.b | Badar Gabriella | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 5.hely | Újhegyi Fruzsina | 2018. | |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 7.hely | Farkas Hanna | 2018. | |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 5.hely | Sárközi Ádám | 2018. | |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 5.hely | Gorzsás Vanda 4.b | Csizmazia Tamásné | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 5.hely | Tóth Bálint Levente 4.b | Csizmazia Tamásné | 2018. |
Karácsony Kupa 2018 országos Futballtorna, Debrecen | 1.hely | Joó Gáspár 1.c | 2018. | |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 10.hely | Kapczár Emma | 2018. | |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 4.hely | Sári Bianka | Aranyászné Kiss Orsolya | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 8.hely | Löki István 1.c | Kovácsné Vásárhelyi Andrea | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 7.hely | Nagy Sára 1.c | Kovácsné Vásárhelyi Andrea | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 11.hely | Szikla Péter 2.b | Badar Gabriella | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 4.hely | Kocsis Hanga 2.b | Badar Gabriella | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 4.hely | Burai Benjámin | Aranyászné Kiss Orsolya | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 6.hely | Dari Staszenka Mia | Vinnainé Kapitány Judit | 2018. |
Kazinczy F. Ált. Isk. és Ami Megyei Komplex Tanulmányi Verseny | 10.hely | Kiss Júlia | Pethő Annamária | 2018. |
Karácsony Kupa 2018 országos Futballtorna, Debrecen | 1.hely | Simkovics Milán | 2018. | |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Fülep Hanna 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Juhász Laura 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Hornyik | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Magyar Ágnes 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Vaszkó Zsófi 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Szabó | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Czibere Lili 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Hebe Kft. „Mindent a kutyákról” országos levelezős verseny | 3.hely | Kapczár Emma 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Kazinczy F.Ált. Isk. Úszás Mikuláskupa | 3x1.hely | Maczó Marianna Bella | 2018. | |
Kazinczy F.Ált. Isk. Úszás Mikuláskupa | 2x1.hely és 3.hely | Szöllösi Boldizsár 4.b | 2018. | |
Dance Cup Revolution, Tiszavasvári | 1.hely | Juhász Sarolta 2.a | 2018. | |
Dance Cup Revolution, Tiszavasvári | 1.hely | Elek Mira 1.a | 2018. | |
Dance Cup Revolution, Tiszavasvári | 1.hely | Ökrös Lotti 2.b | 2018. | |
Dance Cup Revolution, Tiszavasvári | 1.hely | Pocsai Panna 2.b | 2018. | |
Dance Cup Revolution, Tiszavasvári | 1.hely | Szép Kiara 4.b | 2018. | |
Talajtorna verseny, Budapest | 1.,2.,3. hely | Sira Ádám 1.c | 2018. | |
Avas Szépe Kupa Műkorcsolyaverseny, Miskolc | 3.hely | Szűcs Hanna 3.b | 2018. | |
Iskolai versmondó verseny | 1.hely | Kovács Villő 2.b | Badar Gabriella | 2018. |
Iskolai versmondó verseny | különdíj | Kovács Kincső | Badar Gabriella | 2018. |
Iskolai versmondó verseny | 3.hely | Kovács Lilla | Badar Gabriella | 2018. |
Iskolai versmondó verseny | 2.hely | Bíró Anna Zsófia | Badar Gabriella | 2018. |
Iskolai versmondó verseny | 2.hely | Fintor György | Badar Gabriella | 2018. |
Iskolai versmondó verseny | 1.hely | Sidibe Aicha 2.b | Badar Gabriella | 2018. |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 3.hely | Lacza Boglárka 4.b | Csizmazia Tamásné | 2018. |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 3.hely | Czibere Lili 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 3.hely | Kovács Villő 2.b | Badar Gabriella | 2018. |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 3.hely | Juhász Jázmin 7.a | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Olasz Focisuli Futballtorna, Hajdúnánás | 5.hely | Barna Teó 2.a | 2018. | |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 1.hely | Bodó Zsuzsa 7.a | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 2.hely | Szecsei Kamilla 7.b | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 3.hely | Fülep Hanna 4.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2018. |
Kazinczy Ferenc Ált.Isk. Megyei Komplex verseny | 1.hely | Zsipi Dóra 3.a | 2018. | |
Bocskai bölcs böngészői olvasási szövegértési verseny | 5.hely | Ludmány Boglárka 7.b | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Bocskai bölcs böngészői olvasási szövegértési verseny | 5.hely | Piros Laura 7.b | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Bocskai bölcs böngészői olvasási szövegértési verseny | 5.hely | Szecsei Kamilla 7.b | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Bocskai bölcs böngészői olvasási szövegértési verseny | 1.hely | Papp Lilien 5.b | Polyákné Pócsi Erika | 2018. |
Bocskai bölcs böngészői olvasási szövegértési verseny | 1.hely | Juhász Petra 5.b | Polyákné Pócsi Erika | 2018. |
Bocskai bölcs böngészői olvasási szövegértési verseny | 1.hely | Jakab Eszter 5.b | Polyákné Pócsi Erika | 2018. |
Sátorkupa Futballbajnokság | 1.hely | Pokol Márk 2.b | 2018. | |
Teremkupa Futballbajnokság | 5.hely | Nagy Bence 2.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 3.hely | Nádházi Nándor 8.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 2.hely | Takács Anna 8.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 1.hely | Horváth Bence 8.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 3.hely | Kovács Dániel 6.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 2.hely | Szűcs Brigitta 6.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 1.hely | Ludmány Marcell 6.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 3.hely | Juhász Petra 5.b | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 2.hely | Sarka Lilien 5.c | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 1.hely | Kiss Fanni 5.a | 2018. | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 3.hely | Zöld Georgina 7.b | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 2.hely | Szecsei Kamilla 7.b | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója | 1.hely | Ludmány Boglárka 7.b | Geréné Kristóf Katalin | 2018. |
Csapókerti Általános Iskola angol prózamondó verseny | különdíj | Pápai Dávid 4.a | 2018. | |
Csapókerti Általános Iskola angol prózamondó verseny | 3.hely | Czibere Lili 4.a | 2018. | |
Csapókerti Általános Iskola angol prózamondó verseny | 2.hely | Kaprinyák Armand 4.a | 2018. | |
Csapókerti Általános Iskola angol prózamondó verseny | 4.hely | Gercsák Enikő 5.b | 2018. | |
Benedek Elek Általános Iskola versmondó verseny | 3.hely | Szabó Ákos 1.a | Varga Mihályné | 2018. |
Benedek Elek Általános Iskola matematika verseny | 1.hely | Válek Zsófia 6.o. | Terdik Erika | 2018. |
Benedek Elek Általános Iskola versmondó verseny | 1.hely | Kiss Ede 1.a | Varga Mihályné | 2018. |
Hajdúböszörményi Futballtorna, olasz focisuli | 1.hely | Nagy Bence 2.o. | 2018. | |
Hajdúböszörményi Futballtorna, olasz focisuli | 1.hely | Ungvári Zalán 1.b | 2018. | |
Benedek Elek Általános Iskola matematika verseny | 2.hely | Ludmány Marcell 6.o. | Terdik Erika | 2018. |
Benedek Elek Általános Iskola matematika verseny | 3.hely | Zöld Georgina 7.o. | Terdik Erika | 2018. |
Benedek Elek Általános Iskola rajzverseny | 1.hely | Tarr Szófia 3.o. | 2018. | |
Nemzetközi Műkorcsolya Verseny, Szlovákia | 24.hely | Papp Kitti 4.b | 2018. | |
Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség 2018. évi felkészülési verseny, Budapest | 2.hely | Lajter Máté 4.a | 2018. | |
Hajdúböszörményi Futballtorna, olasz focisuli | 1.hely | Joó Gáspár 1.c | 2018. | |
Hajdúböszörmény OFS Mini Bajnokság Futballmérkőzés | 1.hely | Nagy Bence 2.b | 2018. | |
Hajdúböszörmény OFS Mini Bajnokság Futballmérkőzés | 1.hely | Ungvári Zalán 1.b | 2018. | |
Országos Uszonyos Úszóbajnokság | 3x1.hely, 2.hely, 5x3.hely | Szilágyi Panna 7.b | 2018. | |
Loki megyei Futballbajnokság, Füzesabony | 2.hely | Sárosi Dóra 2.b | 2018. | |
1.Vidéki Egyesületek Műkorcsolya Kupája, Miskolc | 5.hely | Szabó Adél | 2018. | |
1.Vidéki Egyesületek Műkorcsolya Kupája, Miskolc | 1.hely | Szilágyi Gréta | 2018. | |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 3.hely | Szűcs Luca | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 5.hely | Kis Gréta 5.b | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 7.hely | Rásó Patrik 3.a | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 3.hely | Mucsányi Szabolcs | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 1.hely | Végi Liána 3.a | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 4.hely | Lajter Máté 4.a | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 2.hely | Semsei-Bakó Zalán 4.a | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 2.hely | Lacza Boglárka 4.b | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 5.hely | Kovács Dániel | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 3.hely | Vincze Dávid | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 3.hely | Együd Boglárka | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 1.hely | Szigeti Tibor | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 2.hely | Juhász Lóránt | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 3.hely | Balogh László | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 6.hely | Oláh Karolina | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 4.hely | Magyar Fruzsina | Lengyel Anikó | 2018. |
Megyei Komplex Tanulmányi Verseny, korcsolya | 5.hely | Koszta Kata | Lengyel Anikó | 2018. |
III. Hajdúsági Gyermek –és Ifjúsági Szólótáncverseny | nívódíj | Mándi Hanna 3.a | 2018. | |
Bozsik Egyesületi rendezvény | legjobb kapus | Elek Zsombor 3.a | 2018. | |
Kinizsi Pál Általános Iskola „Madarak” rajzverseny | Különdíj | Fekete Blanka 6.a | Séra Andrea | 2018. |
Kinizsi Pál Általános Iskola „Madarak” rajzverseny | 3.hely | Papp Petra 5.c | Séra Andrea | 2018. |
Kinizsi Pál Általános Iskola „Madarak” rajzverseny | 1.hely | Nagy Aida 7.a | Séra Andrea | 2018. |
Super Fitness Show Magyar Bajnokság | 1.hely | Krakkó Zoé 2.b | 2018. | |
Olasz Focisuli futballmérkőzés, Ukrajna | 2.hely | Pokol Bence 1.a | 2018. | |
OTP Bozsik Program Futballmérkőzése | 2.hely | Ungvári Zalán 1.b | 2018. | |
Jégkorcsolya háziverseny | 3.hely | Lacza Boglárka 4.b | 2018. | |
„International Football Tournaments in Uzhgorod” labdarúgó Torna, Ukrajna | 2.hely | Nagy Bence 2.o. | 2018. | |
„International Football Tournaments in Uzhgorod” labdarúgó Torna, Ukrajna | 2.hely | Pokol Bence 1.o. | 2018. | |
„International Football Tournaments in Uzhgorod” labdarúgó Torna, Ukrajna | 2.hely | Joó Gáspár 1.c | 2018. | |
Magyar Kupa Aerobic Bajnokság döntő | 2x1.hely | Rásó Enikő 3.a | 2018. | |
Magyar Kupa Aerobic Bajnokság döntő | 2x1.hely | Bodnár Diána 3.a | 2018. | |
Bocskai István Általános Iskola vers- és prózamondó versenye | 3.hely | Kiss Júlia 3.b | Pethő Annamária | 2018. |
Bocskai István Általános Iskola vers- és prózamondó versenye | 3.hely | Kovács Villő 2.b | Badar Gabriella | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | ezüst minősítés | Szentirmai Sára | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | arany minősítés | Harangi Angéla | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | arany minősítés | Ősz Anna | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | bronz minősítés | Bagi Panna Angéla | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | bronz minősítés | Ignácz Ákos | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | ezüst minősítés | Cseke Dóra Zsófia | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | arany minősítés | Magyar Fruzsina | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | ezüst minősítés | Szentirmai Sára | Molnár Lászlóné | 2018. |
Mosolyvirág Nagycsaládosok Egyesülete Életmese felolvasó versenye | ezüst minősítés | Oláh Karolina | Molnár Lászlóné | 2018. |
Magyar Kupa 3.forduló, Nyíregyháza | 3.hely | Kovács Lilla 2.b | 2018. | |
Magyar Kupa 3.forduló, Nyíregyháza | 1.hely | Sarka Lilien 5.c | 2018. | |
Magyar Kupa 3.forduló, Nyíregyháza | 3.hely | Kovács Viktória 5.b | 2018. | |
Inba Elite Tour 2018.Fitness verseny | 2.hely | Sári Rebeka 1.c | 2018. | |
Inba Elite Tour 2018.Fitness verseny | 4.hely | Sári Bianka 2.a | 2018. | |
Magyar Kupa 3.forduló, Nyíregyháza | 2x1.hely | Bodnár Diána 3.a | 2018. | |
Magyar Kupa 3.forduló, Nyíregyháza | 2x1.hely | Rásó Enikő 3.a | 2018. | |
Magyar Kupa 3.forduló, Nyíregyháza | 3.hely | Csiki Nóra 3.b | 2018. | |
Magyar Kupa 3.forduló, Nyíregyháza | 1.hely | Zsipi Dóra 3.a | 2018. | |
Hungaroimpex Kupa | 3. és 5.hely | Válek Péter 4.b | 2018. | |
Debreceni Sportcentrum Focitorna | 1.hely | Barna Teó 2.a | 2018. | |
Karnevál Kupa | 2.hely | Barna Teó 2.a | 2018. | |
Olaszországi Nemzetközi Torna | 1.hely | Barna Teó 2.a | 2018. | |
Iskolai alapműveleti matematika verseny | 3.hely | Szabó Zétény 4.a | Csizmazia Tamásné | 2018. |
Iskolai alapműveleti matematika verseny | 2.hely | Kovács Gergely 4.a | Csizmazia Tamásné | 2018. |
Iskolai alapműveleti matematika verseny | 1.hely | Válek Péter 4.b | Csizmazia Tamásné | 2018. |