Büszkeségeink




2021-2022-es büszkeségeink

Verseny megnevezése Eredmény Diákok neve Felkészítő tanár Időpont

Élen a műkorcsolyában, élen a tanulásban című pályázat

Nemzeti Tehetség Program ösztöndíjas

Fagyas Levente 2.a

2022.
május 23.

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

8.hely

Pénzes Bence Nándor 7.b

Molnár Lászlóné

2022.
május 17.

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny, megyei forduló

6.hely

Pénzes Bence Nándor 7.b

Molnár Lászlóné

2022.
május 17.

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

8.hely

Sira Márk 7.b

Molnár Lászlóné

2022.
május 17.

Kaposvár Kupa Szuper Fitness Show

5.hely

Heller Nóra 3.a

2022.
május 14.

Aerobik Magyar Bajnokság országos verseny, Nyíradony

3x1. hely

Juhász Dóra 4.b

2022.
május 14.

Kaposvár Kupa Szuper Fitness Show

3.hely

Heller Anna 5.a

2022.
május 14.

Aerobik Magyar Bajnokság 2. forduló

1.hely

Kujbus Korinna 4.b

2022.
május 14.

Kaposvár Kupa Szuper Fitness Show

2.hely

Sarka Lilien 8.c

2022.
május 14.

WT Taekwondo Országos Diákbajnokság, Nagykáta

1.hely

Zsuga Vince 7.b

2022.
május 07.

Országos darts utánpótlás verseny

2.hely

Horváth Balázs Krisztián 4.b

2022.
május 07.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, megyei forduló

38.hely

Pánya Panna 7.b

Molnár Lászlóné

2022.
május 04.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, megyei forduló

12.hely

Szikla Júlia 7.b

Molnár Lászlóné

2022.
május 04.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, megyei forduló

53.hely

Péntek Sára 7.b

Molnár Lászlóné

2022.
május 04.

Debreceni Rendőr Sport egyesület lőbajnokság

2. hely

Maczó Martin 2.b

2022.
április 30.

Hungary Talent, VII. Gyerek Világbajnokság jégkorong verseny

13.hely

Kovács Benett 2.a 

2022.
április 30.

Juventus Kupa, Nagyvárad

1.hely

Orosz Ádám 2.C

2022.
április 23.

Juventus Kupa, Nagyvárad

1.hely

Magyar Sándor 2.C

2022.
április 23.

 Nemzetközi Labdarugó torna Sziciliában,  Sicily Football Cup

3.hely

Nagy Richárd 2.b

2022.
április 17.

16.DVTK-Avas Kupa Kispályás Műkorcsolya Verseny

2.hely

Horn Emma 2.c

2022.
április 17.

16. DVTK-AVAS Kupa Kispáyás Műkorcsolya Verseny

2.hely

Bara Bíborka 2.c

2022.
április 16.

Országos darts utánpótlás verseny

2.hely

Horváth Balázs Krisztián 4.b

2022.
április 09.

I.Spartan Kupa

2.hely, 2x3.hely

Kovács Botond 3.a

2022.
április 09.

Utánpótlás Nemzeti Bajnokság, Budapest

2.hely

Horváth Balázs Krisztián 4.b

2022.
április 09.

Aerobic Magyar Kupa I. fordulója

1.hely

Kujbus Korinna 4.b

2022.
április 09.

Aerobic Magyar Kupa I. fordulója

4.hely

Oláh Luca Léna 2.a

2022.
április 09.

4. Kispályás Jégördög Kupa műkorcsolya verseny, Dunakeszi

5.hely

Nagy Sára 3.b

2022.
március 19.

4.Kispályás Jégördög Kupa műkorcsolya verseny, Dunakeszi

4.hely

Horn Emma 2.c

2022.
március 19.

Észak-Alföld Területi Tollaslabda Diákolimpia 

3.hely

Tóth Boglárka 

2022.
március 19.

NTMFSZ Magyar Kupa: Youth Formáció, Revü és Show

1.hely

Nagy Mirtill 5.a

2022.
március 14.

NTMFSZ Magyar Kupa: Youth Formáció, Revü és Show

1.hely

Varga Linda 5.a

2022.
március 14.

NTMFSZ Magyar Kupa: Youth Formáció, Revü és Show

1.hely

Sidibe Aicha 5.a

2022.
március 14.

Youth Talent Futball Cup, Törökbálint

2. hely, Legjobb kapus különdíj

Nagy Richárd Gábor 2.b

2022.
március 12.

Jégkorong torna

tornagyőztes

Kovács Benett 2.a

2022.
március 05.

Országos darts utánpótlás versenyen

bronz érem

Horváth Balázs Krisztián 4.b

2022.
február 26.

Városi Diákolimpia, Debrecen

3.hely

Ágoston Balázs, Ozsváth Dávid, Kiss József, Kiss Ádám

2022.
február 26.

Shotokan Karate Stílusszövetség XII.Hódos Imre kupa regoinális verseny, Hajdúnánás

1.hely, 2x2.hely

Marsi Máté 4.b

2022.
február 19.

Shotokan Karate Stílusszövetség XII.Hódos Imre kupa regoinális verseny, Hajdúnánás

2x1.hely

Marsi Erik 2.c

2022.
február 19.

Debreceni Városi Egyéni Sakk Diákolimpi

3.hely

Noszály Dávid 2.a

2022.
február 19.

DVSC-T-Bútor Kupa futballmérkőzés, Debrecen

2.hely

Sörlei Regő 2.a

2022.
február 13.

DVSC-T-Bútor Kupa futballmérkőzés, Debrecen

2.hely

Györfi Noel 2.a

2022.
február 13.

I.Bushido Karate Camp 

WKF kumite 3. hely, Kata formagyakorlat 2.hely

Marsi Máté 4.b

2022.
február 12.

Diákolimpia selejtező

országos döntő

Kövér Mira 2.b

2022.
február 07.

II. Bajnokok Ligája online sakkversenyen

1. hely

Noszály Dávid 2.a

2022.
február 06.

Műkorcsolya Országos Bajnokság országos műkorcsolya utánpótlás verseny

Chicks Boys kategória - 2. hely

Fagyas Levente 2.a

2022.
január 28.

Műkorcsolya Országos Bajnokság országos műkorcsolya utánpótlás verseny

Cubs Girls kategória - 17. hely

Fagyas Lilla 3.a

2022.
január 28.

Diákolimpia megyei döntő, 50 m-es mellúszás

1.hely

Kovács Hunor 2.a

2022.
január 28.

Vidéki Egyesületek Műkorcsolya Kupája, országos verseny

10.hely

Fagyas Lilla 3.a

2022.
január 16.

Vidéki Egyesületek Műkorcsolya Kupája, országos verseny

2. hely

Fagyas Levente 2.a

2022.
január 16.

Körzeti diákolimpia, 50 m-es mellúszás

1.hely

Kovács Hunor 2.a

2022.
január 05.

Szabolcs Kupa – úszóverseny, 50 méter mellúszás

3.hely

Antal Dorka 3.b

2021.
december 10.

Meghívásos Nemzetközi Kyokushin Karate Bajnokság - Provéd Mikulás kupa, Cegléd

2. hely

Lizák Dorián 5.b

2021.
december 04.

Nemzetközi Mikulás Kupa (labdarúgás)

3. hely

Barna Teó Donát, 5.a

2021.
december 04.

XXXI. Kinizsi-napi Képzőművészeti pályázat

különdíj

Kozma Dorina 2.c

Csécseiné Mihályi Edina

2021.
november 25.

16. DVTK - Kelet-Magyarország Kupa, Junior és utánpótlás műkorcsolya verseny

Cubs lány kategória - 15. hely

Fagyas Lilla 3.a

2021.
november 20.

16. DVTK - Kelet-Magyarország Kupa, Junior és utánpótlás műkorcsolya verseny

Chicks fiú kategória - 2. hely

Fagyas Levente 2.a

2021.
november 20.

Sziget kupa és IJKA  országos karate bajnokság

1.hely, 2x2.hely

Marsi Erik 2.c

2021.
november 14.

Sziget kupa és IJKA  országos karate bajnokság

2x2.hely, 3.hely

Marsi Máté 4.b

2021.
november 14.

 II. Vasas Kupa, Országos műkorcsolya és szinkronkorcsolya verseny

16. hely

Fagyas Lilla 3.a

2021.
november 13.

II. Vasas Kupa, Országos műkorcsolya és szinkronkorcsolya verseny

1. hely

Fagyas Levente 2.a

2021.
november 13.

Aerobik Magyar Kupa 4. Forduló és Aerobik Magyar Kupa Döntő

2x1.hely

Bencze Laura 3.b

2021.
november 06.

Aerobik Magyar Kupa 4. Forduló és Aerobik Magyar Kupa Döntő

2x1.hely

Bencze Szonja 3.b

2021.
november 06.

Magyar Látványtánc Sportszövetség / Európa Bajnokság

2.hely

Juhász Sarolta 5.a

2021.
október 23.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

4.hely

Zagyva Zsombor 8.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

5.hely

Fekete Zalán 8.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

8.hely

Fejes Ádám 8.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

2.hely

Fark Zalán 7.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

5.hely

Fark Zsombor 8.b

2021.
október 16.

 Debreceni Rendőr Sport egyesület lőbajnokság

1. hely

Maczó Martin 2.b

2021.
október 09.

Debreceni Rendőr Sport egyesület lőbajnokság

1. hely

Maczó Martin 2.b

2021.
október 09.

Országos Bozsik program

legjobb játékos

Ferenczi Noel 2.c

2021.
október 03.

Magyar Kupa 3. forduló

2. hely

Juhász Dóra 4.b

2021.
október 02.

Avas karate kupa 15. Csordás József Nemzetközi emlékverseny, Miskolc

1.hely, 3.hely

Marsi Máté 4.b

2021.
október 02.

Aerobik Magyar Kupa III. Forduló

1.hely

Bencze Laura 3.b

2021.
október 02.

Aerobik Magyar Kupa III. Forduló

1.hely

Bencze Szonja 3.b

2021.
október 02.

Magyar Kupa 3. forduló

2x1.hely

Osztós Zsanna 8.c

2021.
október 02.

 Aerobik verseny

2.hely

Juhász Dóra 4.b

2021.
október 02.

Bozsik fesztivál

kiemelkedő játékos

Ferenczi Noel 2.c

2021.
szeptember 18.

MLSZ Országos U-14 1.forduló

1.hely

Szabó Milán 8.a

2021.
augusztus 27.